Zameriavame sa na dámsku módu a obvzlášť plavky. Dôvod prečo som sa rozhodla ísť touto cestou bolo narodenie syna a rozhodovanie čo ďalej, keďže som chcela mať čas na výchovu a zároveň sa realizovať a venovať sa niečomu, čo ma baví a napĺňa. A ako žena mám k móde blízko :)

AMclothing je malý, rodinný e-shop, ktorý prináša super kúsky a trendové štýly inšpirované influencermi a fashion blogermi z celého sveta. Sme riešením pre ženy, ktoré milujú jednoduchú, minimalistickú a zároveň jemnú, ženskú módu s ľahko kombinovateľnými a praktickými kúskami, ktoré sú cenovo dostupné. Snažíme sa neustále sledovať trendy so všetkým, čo štýlová žena potrebuje na to, by sa inšpirovala a bola inšpiratívna. Výnimočná je naša kolekcia bikín.

V roku 2017 sme sa s mojím mužom chystali na dovolenku a mňa ako každý rok chytil nákupný plavkový ošiaľ. Hľadala som minimalistické, nadčasové, chic a pritom kvalitné plavky,ktoré vydržia viac ako jednu sezónu. Objednala som si ich od jednej známej českej podnikateľky, žiaľ zostala som sklamaná nielen z prístupu k zákazníkovi ale aj z kvality plaviek. Hľadala som ďalej a objavila som istú českú značku a spoznala ich úžasnú designerku Katerinu, ktorú som oslovila na spoluprácu, keďže jej plavky som si zamilovala. Myšlienka na vytvorenie značky vznikla v slnečnom, plážami ovplývajúcom meste anjelov Los Angeles. Ženy predsa nemajú nikdy dosť bikín, všakže? :) Najmä tých originálnych, ktoré nie sú súčasťou konfekcie. Bikiny sú vyrábané tak, aby sa každá z nás cítila komfortne, sexy, chic, rada ukazovala svoje krivky a  zároveň bola unikátna. Zakladáme si na kvalitných materiáloch v exkluzívnych odtieňoch látok z Talianska a precíznom šití zameranom na detail v zákazkovom krajčírstve v ČR. My s Katkou veríme, že každá žena je krásna a my chceme túto krásu ešte znásobiť. Také sú naše bikini, náš eshop, také sme my ženy- jedinečné, sebavedomé, štýlové :)

A pretože verím, že ku krásnemu oblečeniu patrí aj krásne balenie, tak každý jeden balíček je pripravovaný s láskou a vďakou a balený do nádherného hodvábneho papiera s malým darčekom pre zákazníčku.

Vaša Alenka

Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Táto stránka používa cookies, aby vám priniesla čo najlepšiu užívateľskú skúsenosť. Viac informácií