Všetok tovar ponúkaný na našej stránke máme na sklade a vždy sa snažíme expedovať tovar čo najrýchlejšie a bez odďaľovania tak, aby ste ho mali doma v čo najkratšom čase, lebo vieme že sa naň už  tešíte.

Tovar doručujeme prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD, ktorá doručí vašu zásielku priamo na miesto určenia. Cena je vrátane balného.

Uvádzajte tel. kontakt a adresu, na ktorej sa budete vy alebo vami určená osoba nachádzať v čase doručovania od 8:00 do 19:00. Vieme, že je to ťažké, ale pri tých množstvách balíkov, ktoré v tomto období sú, nie je možné, aby kuriér išiel z jednej strany mesta na druhú, lebo vy nie ste akurát doma. Ak nie ste doma, skúste sa spýtať rodinných príslušníkov, alebo susedov. Je možné, že ak vás kuriér na adrese nezastihne, tak taký balík vám bude doručovaný, až o niekoľko dní neskôr.

Doručujeme tiež prostredníctvom Zásielkovne. Zásielkovňa má 1494 výdajných miest na Slovensku, Česku, Rumunsku a Maďarsku. Pre svoj balíček si môžete ísť do niektorého z odberných miest alebo nechať doručiť na adresu. 

Tovar doručujeme aj prostredníctvom Slovenskej pošty a to aj do Českej Republiky.

Cena

DPD kuriér pri platbe vopred 3,99 eur

Dobierka 1,00 eur

Slovenská pošta – balík v rámci SR 4,20 a do ČR 7,69 eur . Balíky prostredníctvom Slovenskej pošty na dobierku neposielame, z dôvodu nepreberania balíkov.

Zásielkovňa- SR štandard na odberné miesto 2,50 eur a doplatok za doručenie na adresu 1,40 eur

                        ČR štandard na odberné miesto 3,30eur a doplatok za doručenie na adresu 2,60 eur.

Taktiež zasielame aj do všetkých krajín EÚ.

Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Táto stránka používa cookies, aby vám priniesla čo najlepšiu užívateľskú skúsenosť. Viac informácií